pslnewsy.pl

jakie wydarzenia w dziejach polski mialy miejsce

jakie wydarzenia w dziejach polski mialy miejsce

Bądź elastyczny – wszystko może się zmienić

Wbrew powszechnej opinii, dobre zarządzanie czasem nie chodzi o wkuwania każdą sekundę dnia swojej pełen „rzeczy”. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie! Uświadom sobie, że nawet najlepsze plany mogą zawieść i czasem mimo najlepszych starań, hings pójdzie źle. Bądź przygotowany, aby dostosować i zmienić, kiedy trzeba.

Trzy Zasady adaptacyjności

Zasada nr 1: Najważniejsza zasada bycia dostosowane jest zwodniczo prosta – nie należy się spodziewać wszystko, aby iść w prawo Czy kiedykolwiek czujesz frustrację, kiedy są opóźnione lub gdy rzeczy nie okazują się tak? Dlaczego? To dlatego, że oczekiwania związane z sytuacją różniły w sposób sytuacja w rzeczywistości okazało.

jakie wydarzenia w dziejach polski mialy miejsce

Podam przykład. Czy byłeś kiedyś w sytuacji, gdy jesteś pakowania się zostawić w piątek po południu i po prostu jak jesteś Wyłączenie komputera menedżer przychodzi z pilnej pracy? Jak się czujesz? Czy istnieje pewne poczucie frustracji?

Teraz wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdybyś miał Gone do listy

kierownik i powiedział: „Ja jestem wyruszeniem w ciągu kilku minut, to coś trzeba mi zrobić, zanim pójdę?” Jaka jest różnica między tymi dwiema sytuacjami?

Cóż, w pierwszej sytuacji Państwa oczekiwania było to, że jechaliśmy do domu. Twój umysł jest gotowy, aby wyłączyć i były na zewnątrz budynku (psychicznie), nawet jeśli organizm nie miał dość złowionych się jeszcze.

jakie wydarzenia w dziejach polski mialy miejsce

W drugiej sytuacji, należy oczekiwać, że będzie więcej pracy. Rzeczywiście poszedł i zapytał o to. Pamiętaj, że Twoje oczekiwania sytuacji całkowicie określić, jak będzie reagować na to.

Zasada nr 2: Druga zasada adaptacji jest zostawić sobie czas

Jeśli masz zapchane każdej sekundzie dnia pełnej rzeczy, masz zamiar znaleźć znacznie trudniejsze i bardziej stresujące przenieść rzeczy wokół.

Na przykład, jeśli już planowane 8 back-to-back spotkania we wtorek, co się stanie, jeśli w drodze na spotkanie najważniejszy klient wywołuje ciebie i mówi, że już opóźniony o godzinę? Stres przesunięcie terminów poruszających cały dzień wokół mógłby całkiem poważnie powodować frustrację, rozczarowanie i stres.

Artykuł dzięki: