pslnewsy.pl

jakie wydarzenie z piramidy rozwoju internetu

jakie wydarzenie z piramidy rozwoju internetu

Ciekawość – Chęć odkrywania nieznanego

Rodzimy odkrywcy, puste naczynie, ciekawy i zafascynowani światem wokół nas. To jest ludzka natura. Po naszych podstawowych potrzeb (potrzeby fizjologiczne, potrzeby bezpieczeństwa, nasze potrzeby miłości, przynależności i szacunku) są spełnione – dochodzimy do potrzeby samorealizacji.

Uczenie się. Ciekawość. Kreatywność. Wiedza, umiejętności.

Mój zakład jest, jeśli jesteś zainteresowany odkrywaniem perswazji, masz większość podstawowych potrzeb spełnione i pracujesz na tym wyższym poziomie, gdzie stale głód na więcej. Pragniesz, aby rozciągnąć i rozszerzyć swoje granice intelektualne i jestem tu, by powiedzieć, że jesteś dokładnie we właściwym miejscu.

Perswazja jest o wiele więcej niż sprzedaje coś i kiedy zrozumiesz co mówię dalej, znajdziesz dobre rzeczy w życiu – wszystko co kiedykolwiek chciałeś – po prostu można podzielić na kolanach.

Jeśli żyjemy prawo używamy perswazji we wszystkich aspektach życia. Mamy rodzic stosując perswazję. Budujemy relacje używając perswazji. Zajmujemy się niepowodzeniami używając perswazji (prawdopodobnie poprzez przeformułowanie się „wpadka” jako „wyzwanie”).

Angażujemy się w świecie za pomocą tych narzędzi, aby otworzyć drzwi, by uwolnić się od dotychczasowych ograniczeń, by przejąć kontrolę nad naszym życiem.

Jesteśmy odkrywcy tej ekskluzywnej zasób wiedzy; Pionierzy perswazji, jeśli będzie.

Jeśli jesteś już zaangażowany ze mną, wiesz dokładnie, co mówię. Ale jeśli jesteś nowy na tym świecie, trudno jest wyjaśnić uczucie dostaniesz, przypływ energii będą mieli do dyspozycji, gdy twoi skyrockets poziom ufności i szanse w życiu, które kiedyś wydawały się nieosiągalne zacznie spadać na kolanach.

Naukowcy wiedzą już wszystko o DNA. To wszystko jest nakreślone. Oni rozumieją swoje szczepy.

Artykuł dzięki: