pslnewsy.pl

wiadomosci telewizji naziemnej

wiadomosci telewizji naziemnej

Dlaczego terminie w Internecie

To nie było tak dawno temu, że rodzice promieniał z dumy, kiedy ich dzieci wykazały, entuzjazm i zainteresowanie wykorzystaniem komputera. Nie było poczucie, że to oznaczało, że były one jasne i zaawansowanych. Producenci nawet opracowała specjalne klawiatur dla małych dzieci i niemowląt. Ale wszystko, co zatoczyła koło i rodzice są coraz bardziej sfrustrowany i zaniepokojony rosnącą ilość czasu, aby ich dzieci spędzają przy komputerze.

Od warunków fizycznych, które mogą być związane z komputerowym nadużywanie obaw izolacji społecznej, internetu i stał się zły wpływ w oczach wielu rodziców, jak i przenosi technologię do przodu jak spychacz speeding rodzice gorączkowo próbuje dowiedzieć się, jak radzić sobie stosunkowo nowy rozwój. Dzieci są dziś już proszą rodziców, „Jak robić plany z przyjaciółmi przed Facebooku?” i „Nie chcesz umrzeć z nudów, zanim wynaleziono komputery?” Jest podobny do sposobu poprzednich pokoleń, dostosowanych do nowych technologii i wynalazków, oczywiście, ale Internet wydaje się mieć ogromny wpływ, który był wcześniej znany. Widać to na proste szybkie tempo adaptacji. Możesz być ciężko dziś znaleźć amerykańskiego lub europejskiego domu bez połączenia z Internetem. To działo się w stosunkowo krótkich perioda very porównaniu do telefonu i telewizji, na przykład.

Jedną z największych obaw rodzice mają o Internecie jest to, ile czasu ich dzieci są w Internecie. Nawet, gdy nie siedzisz przy biurku, coraz więcej dzieci mają smartfony i inne urządzenia, które pozwalają im być online – granie w gry, rozmowy, surfowanie itp I to będzie tylko gorzej z tendencją do mobilnego Internetu coraz silniejszy i zdejmowanie.

Dlaczego należy rozważyć ograniczenie czasu w internecie?

Nawet za dużo tego dobrego może być złe. nikt nie chce ich dziecko do jedzenia brokułów 3 razy dziennie, do odrabiania lekcji 10 godzin dziennie lub do uprawiania sportu przez cały dzień, gdy zaniedbuje wszystko inne.
Artykuł dzięki: