pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest nazywana oknem na swiat

dlaczego telewizja jest nazywana oknem na swiat Pary się wykoleił, twierdząc, o tym, co rzeczywiście powiedział, czy nie mówi się w pierwszej kolejności. Można to łatwo naprawić przez każdą osobę przede wszystkim jest komunikatów. Pomaga nie martwić się o to, kto ma rację, a kto nie. Dobre zdanie do zapamiętania dla tej sytuacji jest to, „w rzeczywistości, co chciałem powiedzieć, to …”

Odblaskowe słuchanie czuje się niezręcznie, nienaturalne, dziwne, sztywne, i po prostu dziwne. Uważa jednak, mają szereg zalet, które sprawiają, że warto ćwiczyć i uczenia się. Niektóre z nich to fakt, że można wyeliminować większość swoich argumentów, upewniając się, że wiadomość, która jest odbierana jest ten, który został wysłany.

Innym jest fakt, że poprzez dokładne wyjaśnienie wiadomości, można odkryć własne motywy w filtrach że kolor jaki można podjąć we współczesnych wydarzeń w swoim życiu. Po zidentyfikowaniu swoją wrażliwość na pewne wiadomości i tematów, niektóre z mocą tych filtrów może być zneutralizowany. Jeśli wiesz, że jesteś wrażliwy na porzucania wiadomości, nie ma powodu do paniki, gdy twój partner mówi: „Ja zaczynam się złościć w tej dyskusji. Mam zamiar zrobić sobie przerwę i iść do sklepu.” W przeszłości, zamiast rozprawy, że mogłeś usłyszał: „Jestem na ciebie zła, a ja zostawię cię”. Jeśli zidentyfikowali porzucenie strachu jako filtr i Twój partner odchodzi w środku argument, można przekonać się, że twój partner nie powiedział, że on / ona wyjeżdża na zawsze.

dlaczego telewizja jest nazywana oknem na swiat

Gdy rzeczywiście można usłyszeć to, co zostało powiedziane w swoich rozmowach, są mniej skłonni do kłótni kołowym, przy czym każda salwa słownych napaści zakładających więcej nieporozumienia.

Ćwiczenia komunikacyjne oraz szkolenia, które mają aktywny składnik słuchowe są szczególnie pomocne.

dlaczego telewizja jest nazywana oknem na swiat

Copyright (c) 2009 Peggy L. Ferguson, Ph.D.

Istnieje wiele pomocnych zasobów dla pary na stronie internetowej dr Peggy L.Ferguson, Ph.D. w http://www.peggyferguson.com. „Honey Jar”, kilka za rozpoczęcie rozmowy można pobrać za opłatą z http://www.peggyferguson.com/ServicesProvided.en.html

Peggy L. Ferguson, Ph.D. Terapeuta jest w prywatnej praktyce w Stillwater, OK. Jest także pisarzem, trener i konsultant.

Artykuł dzięki: