pslnewsy.pl

dlaczego telewizja naziemna nie odbiera

dlaczego telewizja naziemna nie odbiera

Pozytywne afirmacje Vs tylnej Afirmacje – Zrozumienie różnicy

Na pewno słyszałeś o pozytywnych afirmacji. Korzystanie z pozytywnych afirmacji, zwanych również komunikatów podprogowych, jest teraz bardzo popularny ze względu na jego rolę w rozwoju osobistego i samopomocy. W dzisiejszych czasach, ludzie stają się bardziej aktywne i chcą przejąć kontrolę nad swoim życiem. I pozytywne afirmacje pomóc im osiągnąć ten cel; Wszystko, co musisz zrobić, to zachować ich umysły skupione na pozytywnych rzeczach, które chcą osiągnąć.

Do tej pory pozytywne afirmacje są używane, aby pomóc ludziom:

Zyskać więcej pewności siebie

Zdobyć więcej bogactwa

skuteczniejsze

Przyciągnąć więcej możliwości

Poprawić własny wizerunek

Są to tylko niektóre z wielu możliwych zastosowań pozytywnych afirmacji.

Istnieje jednak inna koncepcja, która może nie znać jeszcze, a to jest odwrotne afirmacje. Odwrotne twierdzenia jest również inny sposób promowania prywatnego poprawę. W rzeczywistości, zwolennicy mówią, że są one bardziej skuteczne niż pozytywnych afirmacji.

Co to jest duża różnica? Różnica polega na tym, że pozytywne afirmacje są skierowane do Ciebie, a odwrotne stwierdzenia są skierowane do innej osoby . Pozytywny stwierdzenie „jestem utalentowana” może być przekształcona w odwrotnej afirmacji, która będzie „Wierzysz jestem utalentowany”.

Ideą stosowania odwracalnych afirmacje, że czasami, gdy wiadomość pochodzi od siebie, trudniej jest uwierzyć. Mózg może nie jest łatwo zaakceptować, a nawet może go odrzucić w całości, ponieważ wie, że można manipulować własnego myślenia. Ale kiedy przychodzi od innych ludzi, mózg staje się bardziej otwarci, ponieważ uznaje, że nie ma żadnej kontroli nad tym, co myślą inni. Docelowo nastąpi taka sama pozytywna zmiana.

Wykorzystanie pozytywnych wiadomości podprogowych pracował efektywnie dla milionów osób.
Artykuł dzięki: