pslnewsy.pl

dlaczego telewizja szkodzi dzieciom

dlaczego telewizja szkodzi dzieciom

W rzeczywistości, wielu ludzi, jak wspomniano na początku, że pokonywanie przeciwności zobacz jak niemożliwym zadaniem i tak zrezygnować. Nie jest to jednak niemożliwe i ośmielamy się trzymać się słów Hitlera, który powiedział: „Niemożliwość istnieć tylko w słowniku głupców”.

„Kiedy wszystko wydaje się iść przeciw Tobie, pamiętam, że samolot startuje pod wiatr, a nie z it.-Henry Ford”, aby odnieść prawdziwy sukces w życiu, trzeba stanąć twarzą w twarz z opozycji i przeszkód, które będą przetestować determinację, wiarę i charakter.

dlaczego telewizja szkodzi dzieciom

Bądź gotów na przeciwności

dlaczego telewizja szkodzi dzieciom

Przeciwności są ważną częścią życia, a więc wcześniej się zdobyć tej prawdy i nauczyć się z nią żyć, tym lepiej. Uzyskanie tej prawdy, a praca z nim jest pierwszą wskazówką, że masz zamiar pokonać przeciwności, co możesz napotkać w życiu. Czy się to podoba czy nie, przeciwności zaprezentuje się w pewnym momencie lub innego. Nawet Pismo Święte w Jana 16: 33 mówi, że powinniśmy być na to przygotowani. Wiele osób może chcieć dyskutować tutaj, że moje podejście jest pesymistyczny pogląd na życie i że mamy się spodziewać najlepszy z życia w każdym momencie. Wspaniały! Kocham to. W rzeczywistości, świadomie trenować swój umysł, aby zwrócić uwagę i oczekują pozytywy always- pozytywne myślenie myśli szkoły mówi, że powinno.

Przygotowywana do przeciwności nie jest pesymistyczna w ogóle. Daleko od tego! To jest rzeczywiście optymistyczne podejście do życia. Aby przygotować, aby nie mieć negatywny wpływ na sytuacje i okoliczności, które mogą wejść na swój sposób jest pozytywne podejście do życia. Przynajmniej, nie żyją w zaprzeczeniu; Niemniej istniejącej w idealnym świecie, gdzie wszystko będzie dokładnie tak, jak zaplanował lub pożądane. To nie jest świat, w którym będą żyli długo i szczęśliwie. To nie jest Kopciuszek trochę świata, to jest prawdziwy świat, w którym nie istnieją doskonałe sytuacje, a rzeczy nie udać.
Artykuł dzięki: