pslnewsy.pl

wiadomosci telewizyjne przez internet

wiadomosci telewizyjne przez internet

Ale w rzeczywistości myślę, że nasze umysły są bardziej wieloaspektowy, częściowo dlatego, że są one w dużym stopniu zależy od innych osób w naszym świecie: członków rodziny, przyjaciół, nauczycieli, współpracowników, celebrytów, polityków, muzyków, artystów, aktorów, jak i fikcyjne znaki w filmach, programach telewizyjnych, książkach, sztukach itp

Tak więc, gdy wyobrażamy nasz najlepszy przyjaciel lub mama i Abraham Lincoln w naszej wyobraźni, to nie dlatego, że są naprawdę skierowanie ich do świadomości. To, co robimy jest rzutowanie obrazu lub „archetyp” z nich, że nasze umysły przygotowaliśmy na podstawie naszych doświadczeń z udziałem tej osoby. Dlatego uważam, że to jest wciąż technicznie „fiction” – wytworem naszej wyobraźni – ale zdarza się, by być użytecznym wyobraźni, jeśli chodzi o poprawę twórczego myślenia.

Moim zdaniem, skuteczność tego przedsięwzięcia ma nic wspólnego z tym, czy te wyobrażenia są „prawdziwe” w jakimś innym wymiarze lub po prostu „urojone”. Myślę Brzytwa Ockhama (wybierając teorii sprawia, że ??najmniejszą liczbę nowych założeń) mówi nam, że niewidzialna Doradcy Technika jest roboczy naszej wyobraźni.

Oczywiście, nie jestem fizykiem kwantowym, ale wiem, że popularna zgoda większości fizyków kwantowych (i psychologów) nie daje dowodów na pomysł, że możemy dosłownie łączyć ze świadomością martwych umysłów. Nie powiem, że to 100% źle (bo nie wiem), ale jestem zdecydowanie podnosząc czerwoną flagę.

Sceptycyzm bok, ćwiczenie jest ważna sama z siebie, a ja zdecydowanie sugerują, próbuje ją. Uważam, że nasza kreatywność jest bardzo niedoceniana umiejętności w naszym społeczeństwie. Również wierzę w wiele sposobów, że wielu naszych pomysłów pozostają ukryte w naszej nieświadomości; techniki takie jak The Invisible doradcy Techniki prowadzi nas do objęcia tych nieświadomych idei w świadomości.Gdy gramy z tych różnych archetypów, które istnieją w naszej głowie, stajemy się bardziej świadomi różnych punktów widzenia, które mogą nie być świadomi wcześniej.

* Wideo niewidzialnego doradcy Technique

Steven Handel jest częstym blogger psychologii i rozwoju osobistego, który praktykuje to, co głosi. Sprawdź więcej jego artykułów na temat psychologii i rozwoju osobistego. Jeśli naprawdę cieszyć się jego pism, a następnie również subskrybować jego psychologii i rozwoju osobistego biuletynu.

Artykuł dzięki: