pslnewsy.pl

wiadomosci w telewizji

wiadomosci w telewizji

Czas Porady Management – Dodawanie godzin, aby Twój dzień

To nie wygląda na to, że będą musieli dziennie dwadzieścia pięć, dwadzieścia sześć godzin w najbliższej przyszłości! Dwadzieścia cztery jest tak daleko i tak długo, jak dzień dostanie. Ale przy odrobinie umiejętne zarządzanie czasem można rzeczywiście uda się wycisnąć jeszcze kilka godzin w ciągu dnia. A to wymaga dużo dyscypliny i samoświadomości, tak aby można było zrozumieć, czy są rzeczywiście skuteczne lub po prostu zapełniać swoje dni z aktywnością bezwartościowe. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób można uzyskać zmaksymalizować dzień:

1. Prace Prioritize

Najważniejszą częścią zarządzania czasem uczy się priorytety swojej pracy. Nie trzeba tylko robić swoje prace szybciej, trzeba także wykonywać je dobrze. Dlatego trzeba ocenić każdego z Twoich działań związanych z pracą, a następnie ich priorytet w zależności od aktualnej wartości każda. Nie tylko to pomaga wykonać swoją pracę bardziej efektywnie, skończy się na oszczędność czasu, jak również.

2. Pozbyć Big Kawałki

Jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba zrobić, to pozbyć się dużych kawałków czasu, które nie są właściwie wykorzystywane.

wiadomosci w telewizji

Weź swój czas oglądania telewizji na przykład. Wyciąć go tylko do tych wynika, że ??absolutnie cieszyć oglądania. W przeciwnym razie, lepiej omijać z pudełka idiota.

Śledź podobny wzór z internetem – nie trać czasu po prostu surfowanie jeśli nie masz konkretne zadanie do wykonania. Sprawdzić pocztę w określonych odstępach czasu, a nie po prostu na to ochotę.

Inny wielki kawał czasu można zaoszczędzić, jeśli obniżyć swoje playing game – tak umieścić X-Box dalej.

Teraz, wycinanie na swojej pracy nie jest łatwe. Ale jeśli uda ci się utrzymać lub zwiększyć wydajność, to nie wydaje się taka wielka sprawa.

Można nawet zlecić rutynowych czynnościach, takich jak prace domowe, aby pomóc odzyskać kilka godzin w ciągu dnia.

Artykuł dzięki: