pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest dobrodziejstwem dla ludzi

dlaczego telewizja jest dobrodziejstwem dla ludzi Prawda jest taka, że ??nie może wygrać bitwę, że nie przygotować się do. To nie jest szczęście dip. Chodzi o to, wiedząc, co należy zrobić i robi to. Chodzi o to, wiedząc, czego nie należy robić, a unikanie go. Nie strzelać pierwszy i dążyć później. Zamiast dążyć pierwszy!

Potwierdzenie przeszkodę bez nadmiernego ocenił go

Uznając przeciwności tutaj pociąga za sobą wyraźne określenie problemu. Mówi się, że znając problemu oznacza, że ??jest pięćdziesiąt procent rozwiązany. Jeśli nie zrozumieć problem, który próbujesz rozwiązać, to najprawdopodobniej nie będzie w stanie go rozwiązać. Należy zadać sobie kilka podstawowych pytań i mieć odpowiedź w jednym lub dwóch zdaniach. Zastanów się pytania typu: co jest głównym problemem? Co dokładnie mam zrobić w tej sytuacji? Jakie będą korzyści przezwyciężenia tej przeszkody? Jaki będzie efekt lub skutki nie przezwyciężenia tej przeszkody? Napisz odpowiedź na te pytania w dół, aby pomóc skupić się na rozwiązaniach.

dlaczego telewizja jest dobrodziejstwem dla ludzi

Wiele razy, ludzie, którzy borykają się niekorzystne sytuacje i przeszkody przeceniać ich i to dlatego, że nie miały one wykonywanie uznając ten problem i zadawanie właściwych pytań. Zbyt często ludzie spieszyć aby uzyskać odpowiedzi i tak nigdy nie biorą pod uwagę siły działania właściwych pytań. John Mason, autor Dlaczego zapytać dlaczego, powiedział, kiedy zadawać właściwe pytania, to na pewno, aby uzyskać właściwe odpowiedzi.

Kiedy przeceniać swoje wyzwania to znaczy, że są underrating swoje umiejętności. Co za poważny błąd działanie może masz włączony. Zostało powiedziane, że Bóg stworzył człowieka z niesamowitym i nieograniczony potencjał, aby rozpoznać i rozwiązać niektóre z najbardziej skomplikowanych problemów , przed którymi stoimy. Eksperci Mózgu również powiedzieć nam, że większość ludzi nigdy nie używać do 10% ich pojemności mózgu.
Artykuł dzięki: