pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest oknem na swiat

dlaczego telewizja jest oknem na swiat

Te chroniczne Complainers i co z nimi zrobić

Jeśli jesteś jednym z tych wspaniałych ludzi, że inni po prostu lubią się wokół, to są szanse, masz jedną lub dwie narzekających w swoim kręgu. Nie tylko bieganie z complainer młyna, ale przewlekłe narzekać, te osoby, które nie mają pozytywnego słowa powiedzieć o cokolwiek lub kogokolwiek i to wszystko o swoich problemach. Twój dom może być w ogniu, ale muszą przyjść wam powiedzieć o ich fryzjera lub ich teściami.

Wszyscy mieli kogoś w naszym życiu, że pasuje do tego opisu; prawdopodobnie więcej niż jedna osoba. Oczywiście, że nie chcą słyszeć o kłopotach ze względu na to potrzeba czasu z dala od nich. Jak śmiesz nawet mieć problem! Nie można ewentualnie mieć problem, ponieważ to oznacza, że ??nie myślisz o nich, tylko o siebie! Broń Boże!

Cóż, miałem postawić stopę w dół do tych ludzi, którzy po prostu chcą mnie wykorzystać jako toksyczne zwałowisku, zwłaszcza wtedy, gdy nie będzie odwzajemnić. Oto kilka wskazówek, które używają, gdy toksyczne przyjaciela dumpingu przychodzi.

dlaczego telewizja jest oknem na swiat

Potwierdza, że ??słuchał i słyszał. Powtórz z powrotem do nich, co usłyszałeś. Przypomnij im, że jest to powtórzyć wyniki z ich strony – słyszeliście to już wcześniej. Zmierz je znaleźć rozwiązanie. Niektórzy ludzie po prostu chcą, aby dać upust i nigdy nie robić nic o prawdziwym problemem. Jeśli tak jest, to musisz zdecydować, czy po prostu chcesz być toksyczne mielony kluski. Robisz im straszną krzywdę, pozwalając im na kontynuowanie drogi mają. Nie ma wzrostu w nim dla ciebie i dla nich.

Spróbuj tego:

„Dobra, słyszałem przynieść ten problem przed i wydaje się być niepokojące cię bardziej i bardziej. Więc co zamierzasz z tym zrobić? Mogę pomóc wymyślić kilka sposobów rozwiązania tego problemu. Niech przyjdzie z trzech rozwiązań, które można spróbować. ” Umówić, że następnym razem, gdy się razem, będzie podzielić się z wami jak to wszystko działało.

Artykuł dzięki: