pslnewsy.pl

jakie wydarzenia nazywamy polskimi termopilami

jakie wydarzenia nazywamy polskimi termopilami

Build Your przenikliwości Komercyjne analizując prostszych modeli biznesowych

Umiejętności handlowe są cenione osobiste atutem w biznesie. Ci, którzy posiadają te umiejętności wydają się być bardziej pragmatyczne i skuteczne w budowaniu ich kariery. Butdeveloping umiejętności handlowych i przenikliwości handlowych nie jest łatwe, jeśli nie jesteś narażony na niego. Jeśli nie operatingin środowiskach komercyjnych, to w jaki sposób można rozwijać te umiejętności?

Zmień swoją pracę? Albo nauczyć się samemu?

Spróbuj tego podejścia, zamiast: znaleźć „prosty” przemysł i potem myśleć o tym, jak głęboko członkiem okazuje zysk ze swojego modelu biznesowego.

Weź cafe, jako przykład.

Kawiarnia jest przykładem firmy z uproszczonym modelu biznesowego. To sprawia, że ??zysk może zarabiać więcej pieniędzy, niż kosztuje dostarczenie żywności, napojów i produktów powiązanych. Ale co jest zaangażowany w prowadzenie kawiarni i ile to kosztuje?

To coś więcej, niż mogłoby być oczywiste. Pamiętaj, każde przedsiębiorstwo musiało zainwestować w jego uruchomieniu, cierpi z powodu kosztów bieżących i kosztów ogólnych, a musi zapłacić za rozwój produktu i innych innowacji. Jak również wszelkie „prawdziwych profit’its właściciele chcą wykupić.

Kawiarnie kolei towary RAW (składniki, narzędzi i wysiłku od ludzi) do ich klienci korzystają z produktów i zapłacić za. Jest to otoczenie konkurencyjne – wiele kawiarni oferować te same produkty w podobnej cenie. Klienci są wrażliwy na ceny, więc mogą być kapryśna. Konkurencja nie chodzi tylko o cenę, choć – wiele dumni z jakości produktu końcowego, ale także jakości surowców, a zwłaszcza teraz, etyka pozyskiwania tych składników od rolników w krajach trzeciego świata. Jak te czynniki wpływają na cenę i postaw konsumentów?

Kawiarnie wymagają wyszkolonych pracowników, którzy mogą zapewnić dobrą obsługę i produkcji wysokiej jakości produktów.
Artykuł dzięki: