pslnewsy.pl

wiadomosci telewizyjne po niemiecku

wiadomosci telewizyjne po niemiecku

Niewidzialny Doradcy Technika

Napoleona Hilla „Niewidzialne Doradcy Technique” to fantastyczne ćwiczenie oszczędny używane, aby pomóc poprawić swoją wyobraźnię i rozwiązywania problemów lepiej. Jest to bardzo łatwy proces 3 etap:

1. Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie w szczegółach wewnątrz pomieszczenia danego doradcy. Zdecyduj się na jasnej misji dla poradnictwa i zdecydować, jakie wydarzenie w swoim życiu chcesz pomoc w.

wiadomosci telewizyjne po niemiecku

2. zdecydować między 5-9 osób (żywy, martwy, fikcyjne, nie fikcyjna – to nie ma znaczenia), który chcesz usłyszeć sugestie na temat tego wydarzenia w swoim życiu.

3. Zapytaj, co chcesz, aby każda z osób w swoim poradnictwo. Dla każdego zapytania, zachować swój mózg otwarte i być gotowi słuchać jakiejkolwiek odpowiedzi, które można uzyskać.

Im lepsza kreatywność, tym bardziej skuteczna technika ta będzie. Ale nie wahaj się, jeśli nie są łatwo twórczym lub urojone indywidualna; jak w wielu aspektach życia, technika ta może być poprawiona na z powtarzaniem. Nie można uzyskać żadnych dobrych rozwiązań 1st razem, gdy będziesz razem ze swoim adwokatem, ale z praktyki będzie można poprawić na słuchanie swojej podświadomości.

wiadomosci telewizyjne po niemiecku

Dla opisu informacyjny o historii i zastosowań niewidzialnego doradcy Technique, ten film * jest warto sprawdzić (jednak istnieje kilka rzeczy, które nie zgadzają się. Będę porozmawiać o tych obaw poniżej).

Uważam, że ten film naprawdę informacyjny opisujący jak zrobić Invisible doradcy Technique (a także w jaki sposób odnosi się do strategii twórczych cudzych), ale nie rozumiem, dlaczego wspomina wieloświat lub mechanikę kwantową. Krótki film dokumentalny początkowo cytuje Hill jako stwierdzające, to jedynie fikcyjna techniką, ale potem mówi, jak on zmienił zdanie, bo ludzie w jego radą zaczął brać życie w swoje własne.

Uważam, że błędem jest to, że nasz umysł jest pojedynczą jednostką.
Artykuł dzięki: