pslnewsy.pl

wiadomosci w telewizji po angielsku

wiadomosci w telewizji po angielsku

Spróbuj być schludny i zorganizowany w swoim osobistym i obszarów roboczych, w tym także pomaga zaoszczędzić time.3. Odzyskać Crucial luka czasowa

Czy wiesz, że można spędzić między dwoma pięć godzin codziennie w „luki” czasu? Czasy są te luki między sensownych działań, ale nie są na tyle długo, aby zrobić więcej. Na przykład, dojazdy do pracy, czekając w kolejce, gotowanie, przerw reklamowych w programach telewizyjnych i małe przerwy w harmonogramie są cały czas lukę. Można wykorzystać te luki razy zrobić więcej znaczących rzeczy.

Jak przeczytać, gdy masz kilka wolnych minut. Tak trzymać książkę pod ręką w każdej chwili. Albo zrobić cięcie długich artykułów, które chcesz czytać i czytać te luki w tych czasach.

Słuchaj muzyki z radia lub iPoda podczas jazdy i chodzenia.

Można nawet wykorzystać ten czas, aby rozwiązać problemy lub pojawią się nowe pomysły, aby inne dziedziny swojego życia łatwiejsze.

Albo po prostu skupić się na tym, co robisz w danym czasie, aby cieszyć się nim completely.4. Dowiedzieć się, co jest ważne, a co nie

wiadomosci w telewizji po angielsku

Najważniejszym krokiem jest rozpoznać, co praca jest ważne, a co nie jest. To pomoże ci skupić się na priorytetach i spycha na mniejsze zadania lub obowiązki na później. Można wypróbować następujące i zobaczyć na własne oczy:

Uzyskaj auto-responder do wiadomości e-mail i używać zwięzłe Tak i nie odpowiedzi.

Jeśli oglądanie telewizji, to można z wyprzedzeniem i taśmy cięte reklamy, aby zaoszczędzić czas.

Podobnie, chude nad materiałem nieistotne, gdy czytasz w celach informacyjnych. Zamiast skupić się na idei i pojęć, które są niezbędne do zrozumienia.

Można spróbować zaplanować swoje treningi i spotkania z wyprzedzeniem, dzięki czemu można zaoszczędzić czas, że też.

Jeśli te kroki i wskazówki – i można je wdrożyć od razu – można z pewnością dodać co najmniej kilka godzin dnia.

Artykuł dzięki: