pslnewsy.pl

Telewizja

Telewizja

Telewizja

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy kanał wideo. Chcemy, żebyście byli jeszcze bliżej ekscytujących wydarzeń, byście mogli je przeżywać razem z nami. Naszą telewizję możesz oglądać o dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy dostęp do internetu. Wszystkie materiały dostępne są przez cały czas, możesz do nich wrócić o każdej porze i oglądać je dowolną ilość razy.

Telewizja

Przeprowadzamy także relacje na żywo z najważniejszych politycznych wydarzeń. Jesteśmy codziennie w Sejmie, gdy trwają obrady nad istotnymi ustawami, ważne głosowania. Pokazujemy je na żywo. Jesteśmy też na wszystkich konferencjach prasowych organizowanych przez polityków i partie. Mamy tam swoich przedstawicieli, którzy zadają pytania i czynnie uczestniczą w konferencji. Przed wyborami często odbywają się debaty przedstawicieli różnych partii politycznych – relacje z tych wydarzeń również zawsze pokazujemy. Mamy swoich korespondentów na całym świecie. Są oni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zależy nam na tym, by pokazywać jak najwięcej wydarzeń na żywo, ale w naszej telewizji znajdziesz też reportaże i inne materiały wideo.

W sezonie wakacyjnym często odwiedzamy polityków w ich domach, gospodarstwach, które prowadzą, czy też firmach, którymi są właścicielami. Wielu z nich pokazuje wtedy zupełnie inne oblicze niż to, które znamy z Sejmu i Senatu.

Artykuł dzięki: