pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest popularna

dlaczego telewizja jest popularna

Następnym razem, gdy pochodzi z tego samego opowiadania (i wiesz, że będzie), zapytać ją, co się stało, gdy próbowała rozwiązań. Nie pytaj, czy próbowała je dlatego, że porozumienie było je wypróbować. Daj to dokładnie dwóch próbach; i już nie trzymają ją lub siebie odpowiedzialności. Jeśli po drugiej próbie, wciąż narzeka na tej samej kwestii, masz prawo powiedzieć „dość!” Staje się oczywiste, że nie chce, aby zmienić sytuację; ona po prostu chce narzekać.

Jeśli okaże się, że ktoś po prostu chce narzekać, używając ciebie jako wysypisko, masz prawo do ważenia ważności przyjaźni. Zadaj sobie pytanie, co ty się z tego związku? Co ty przyczyniając? Jak oboje rośnie? Czy to naprawdę jest wart twój czas już? W jaki sposób ta osoba przyczyniły się do mojego wzrostu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy? Jak mieć I przyczynił się do nich? Kwestie te powinny być okresowo skierowana w czasopiśmie co najmniej raz w roku – dla wszystkich swoich związkach. Istnieją roczne oceny dotyczące zapasów, finansów, przedsiębiorstw i zdrowia. Więc dlaczego nie na nasze relacje?

Również może trzeba zapytać, czy to toksyczna relacja służy jakieś niezaspokojone potrzeby w sobie. Dlaczego trzymać ludzi wokół, którzy nie są już przynoszą radość i szczęście, jeśli kiedykolwiek zrobił?

Pamiętaj, że jeśli koń nie żyje od dziesięciu lat, nadszedł czas, aby zejść!

Kiedy masz kogoś w swoim życiu, który jest przewlekłą narzekać, są szanse, że nie jesteś jedyną osobą, ona skarży się. Pewnie ma wysypisk na terenie całego miasta . Jesteś po prostu wygodne zrzutu na wieczór. W związkach, takich jak te, jesteś niezastąpiony. Pomyśl o tym. Chcesz być kimś zbędni toksyczne wysypisko? Jesteś o wiele bardziej wartościowe i zasługują na kogoś, kto będzie was napełni pożywne informacji, nie toksycznych odpadów.

Jeżeli osoba jest kimś, nie można uciec od tak łatwo, jak małżonka, członka rodziny lub współpracownika; wystarczy dokonać wyboru będzie wokół nich mniej niż trzeba.Znajdź równowagę poprzez bardziej pożywne ludzi w swoim życiu.

Tak więc zawrzeć umowę z siebie i podjąć ocenę relacji. Byłbyś niespodzianką, co nie służy już dłużej cię.

Artykuł dzięki: