pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest zla

dlaczego telewizja jest zla Wiele osób wie, i użyć tego stwierdzenia. Jedną rzeczą, jaką sobie sprawę w ciągu mojego interakcji z ludźmi, jest fakt, że wiele osób, które używają go głównie to zrobić, gdy są one rozdawanie porady dla kogoś innego i są zwykle unikania ryzyka, kiedy odnosi się do nich , Czy podjąć ryzyko, czy też nie, w swoim życiu, faktem jest, jesteś ryzykując niepowodzenie, jeśli nie podejmować ryzyka.

Wielu ludzi żyje w strachu, a więc nie ryzykować podejmowanie działań, nawet jeśli akcja wydaje się, że właśnie taki, który mógłby zmienić swoje przeciwności do zwycięstwa. Często czuję litość dla ludzi, którzy tak często mówią z dumą: „Nie chcę ryzykować niczego. Są zbiorem ludzi, którzy będą szybko przypomnieć o starym aksjomatu, który mówi: „Ptak w garści niż w buszu”. Te kategorie ludzi, którzy boją się niepowodzeniem, a to dlatego, że nie zrozumieli, jak zrobić niewydolność ich nauczycielem. Ludzie, którzy żyją w strachu przed porażką nigdy nie wychodzi na przygodę. Tacy ludzie nie są wycinane do rodzaju świata, w którym żyjemy, bo jeśli ktoś nie jest podana do podejmowania ryzyka i przygody, on / ona nigdy nie może być umieszczony na wszystko, ale niepowodzenia i przeciwności będzie gościem specjalnym w ich życiu, zawsze.

dlaczego telewizja jest zla

Wiele osób obawia się podjąć ryzyko, ponieważ słowo ma lekko negatywną konotację z to- oznacza to zagrożenie, napięcie i ewentualne straty. Ryzyko mówię tutaj o pozytywne. Take obliczone i dobrze przegubowe ryzyka. Normalnie ta przyjdzie dopiero po przeprowadzeniu odpowiedniej analizy losu, uznając je i waży się proponowanych działań. Musisz wiedzieć, że jest to straszne życie żyć skoki na głupie ryzyko, gdzie potencjał pozytywnego rezultatu jest bardzo ograniczona.

dlaczego telewizja jest zla

Podczas podejmowania ryzyka z pozytywnego działania na swoim nieszczęściu, że nie wiedząc, że nie masz nic do stracenia prócz samego losu, i że masz tak wiele zyskać, jeśli przeciwności jest stracone.

Artykuł dzięki: