pslnewsy.pl

dlaczego telewizja jest zlodziejem czasu

dlaczego telewizja jest zlodziejem czasu Pan Rudolf pracował jako tragarz kolejowy i aptekach. Pani Rudolph zrobił gotowanie, pranie i porządki dla bogatych białych rodzin.

Ja przyszedłem, aby zrozumieć, że ludzie sukcesu są w pełni świadomi, że trudne sytuacje są naprawdę możliwości sprawdzenia jedynek determinację i tak nie jest ciężka praca idzie bez nagrody. To dlatego ciężko pracować przez całe życie. Nieważne, jak niewdzięczne prace mogą wyglądać na początku, jeśli ktoś trwa w nim, nie zawsze będzie światło na końcu tunelu.

Wilma urodził się przedwcześnie i waży zaledwie 4,5 funtów. Ponownie, z powodu segregacji rasowej, ona i jej matka nie zostały dopuszczone do pozostawania pod ich opieką w miejscowym szpitalu. To było tylko dla białych. Był tylko jeden czarny lekarz w Clarksville, a budżet Rudolfa był napięty, więc matka Wilma spędził najbliższych kilku lat karmi Wilma przez jeden po drugim choroby: odra, świnka, szkarlatyna, ospa wietrzna i dwukrotnie zapalenie płuc. Ale musiała być podjęta do lekarza, gdy okazało się, że jej lewa noga i nogi stawały się słaby i zdeformowane.

Żaden człowiek nie jest całkowicie odporny na jednej postaci klęski lub wyzwanie, lub inne, a więc wcześniej dojdzie do porozumienia z tym prawdy, tym lepiej. Dla niektórych może to być problemy ze zdrowiem, dla innych czas finansowej dla jeszcze kilku innych, trudnych decyzji do podjęcia.

Powiedziano miała polio, paraliżu, który miał chorobę nie ma lekarstwa. Lekarz powiedział, że Wilma Rudolph Pani nigdy nie będzie chodzić. Ale pani Rudolph nie zrezygnować Wilma. Dowiedziała się, że mogła być traktowana w szpitalu Meharry, czarnej szkoły medycznej Uniwersytetu Fisk w Nashville. Mimo że było 50 mil, matka Wilma zabrał ją tam dwa razy w tygodniu przez dwa lata, dopóki nie był w stanie chodzić z pomocą klamry metalowe nogi.
Artykuł dzięki: