pslnewsy.pl

dlaczego telewizjada nie dziala

dlaczego telewizjada nie dziala

Zastosowanie odwrotnej potwierdzeniami, z drugiej strony, jest wciąż niejasna w porównaniu. Jednakże, jeśli okaże się to trudne do wykorzystania pozytywnych podprogowych afirmacje, bo trudno uwierzyć we własnych poglądów, to odwróconą sposób może działać lepiej dla Ciebie.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy odwrotne podprogowe komunikaty naprawdę działają jako substytut pozytywnych wiadomości podprogowych jest, aby spróbować tej nowej techniki rozwoju osobistego. Może to wymagać będzie kilka zmian w swoich wysiłkach w pozytywne afirmacje. Po pierwsze, zamiast używać zaimków osobowych odnoszących się do ciebie, twoje afirmacje odwrotnej powinny być kierowane do kogoś innego; Tak więc, trzeba użyć drugiej osoby zaimka „ty” w każdej chwili.

W chwili obecnej, odwrócić afirmacje dopiero zyskuje na popularności. Jej najczęstsze zastosowanie do tej pory, jednak przy podejmowaniu innych ludzi, takich jak Ty lub mają lepsze zdanie o tobie. Wraz z prawa przyciągania, reverse afirmacji skutecznie pozwalają przyciągnąć dobre postrzeganie ludzi z was. Technikę tę nazywa się skuteczna w uzyskiwanie innych łatwiej zaufać.

dlaczego telewizjada nie dziala

Oto ważnym przypomnieniem, ale: czy używasz pozytywne lub do tyłu, zawsze należy podać afirmacje jak najwięcej emocji, jak można zebrać. Musisz utopić w afirmacji dla nich w pełni pracować i manifestują się w swoim życiu.

Nelson Berry jest pionierem podprogowych wiadomości wideo i audio MP3 Subliminal Subliminal Messages online. Kliknij na 4 Subliminal Free Video Messages download (o wartości 160 $).

Artykuł dzięki: