pslnewsy.pl

wiadomosci telewizyjne po angielsku

wiadomosci telewizyjne po angielsku

Mózg Ćwiczenia Made Simple

Mózg ćwiczenia mogą pomóc poprawić sposób, w jaki funkcje mózgu. Podobnie jak w każdej innej aktywności tlenowej dla serca i mięśni, ćwiczenia mózgu jest niezbędne dla lepszego funkcjonowania psychicznego i poprawia jego aktywność. To wszystko ma coś wspólnego z stymulowanie komórek nerwowych w mózgu.

Stymulacja komórek nerwowych aktywnym pomaga w aktywacji komórek mózgu nowych połączeń, który pozwala komórkom nadawania i odbierania informacji od siebie. Stymulacja pochodzi od zmysłów i jest aktywowany można spotkać różne rodzaje bodźców, z dnia na dzień.

Nauczenie się zapisu, na przykład, pomaga zapewnić bodziec, który pozwala na komórki nerwowe, mózgu, aby tworzyć nowe szlaki informacji do siebie. Ale kiedy ten bodziec staje się rutynowe czynności, obwody neuronowe są ustawiane i nowe połączenia nie są wykonane. Co komórki nerwowe w mózgu chcesz to nowy rodzaj bodźców, aby umożliwić jej opracowanie nowych obwodów.

W ćwiczeniu mózgu, idea oddanie umysłu do doświadczania nowych bodźców kładzie się do pracy. Co możesz zrobić, to spróbować zrobić rutynowe zadania w różny sposób.

Podobnie jak w poprzednim przykładzie, jak pisanie, procedura może być sposobem pisać używając zarówno swoją prawą lub lewą rękę. Ale podczas próby nauczyć pisania przy użyciu drugiej ręki, czyli taki, który nie jest zwykle używany, narażają swój mózg do innego rodzaju bodźce. To proste ćwiczenie pomoże mózgu komórki nerwowe w mózgu do tworzenia nowych połączeń, a tym samym pomóc w funkcjonowaniu mózgu lepiej.

W ćwiczeniu mózgu, najprostszym sposobem, aby to zrobić jest oderwać się od pozornie rutynowych codziennych zadań. Spróbuj szczotkowanie usta używając lewej ręki, jeśli zwykle rutynowe używa prawej ręki. Jeśli zwykle w domu, spróbuj kempingu na weekend i cieszyć się różne bodźce, które pochodzą z bycia w innym środowisku. Najważniejsze jest, aby przełamać rutynę, aby pomóc uczynić komórki mózgu nowych połączeń; Połączenia te umożliwiają nowe ścieżki informacyjne mają być wysyłane i odbierane między komórkami mózgu.

Artykuł dzięki: