pslnewsy.pl

wiadomosci telewizyjne w jezyku angielskim

wiadomosci telewizyjne w jezyku angielskim

Dlaczego należy traktować Email Jak Pet Dog

Jak pies, e-mail może być Twoim najlepszym przyjacielem, jeśli traktować je dobrze, dać mu miłość i uwagę i wie, jak go trenować. Ale z drugiej strony, jeśli zostawisz go sami sobie, zaniedbanie go i pozwól mu szaleć, to może być również twoim najgorszym wrogiem. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas w dzień, aby skupić się na rzeczach, które naprawdę się liczą, po tych 10 krótkich porad, które utrzymują się w dobrej pozycji ze swoim kolegą email …

10 Szybkie porady na pobyt pasuje swój e-mail

1. Turn Your Email Alert Off

Nie spędzić cały dzień przerwaniu każdym razem, gdy nowa wiadomość przychodzi w! Włącz auto-alarm wyłączony, dzięki czemu można skoncentrować się na zadaniu pod ręką i zwiększyć poziom wydajności, co z kolei pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.

2. Podnieś telefon

Czasami jest to o wiele bardziej wydajne, aby odebrać telefon, zamiast spędzać czas na-ing i fro-ing na e-mail. Rozważmy sytuację i wybrać odpowiednią formę komunikacji, a nie zawsze ciążących na e-mail.

3. Wypisz

Jeśli nie subskrybuje newslettery, które kończą się usunięciem tydzień po tygodniu czasu zatrzymania wyniszczającej naciśnięcie przycisku Usuń, a zamiast tego kliknij ‚wypisz’.

4. Bądź niebo

Korzystanie z wybranych tytułów podlegających podczas pisania e-mail tak, że odbiorca wie, co to o wiadomość i reaguje odpowiednio. Jeśli zostawisz swój temacie puste lub są zbyt ogólnikowe, wiadomość nie może być rozpatrywane w sposób efektywny i może skończyć się konieczności śledzić z innej wiadomości lub rozmowy telefonicznej.

5. Zaktualizuj swoją książkę adresową

Upewnij się dodać adresy e-mail osób, które chcesz otrzymywać e-maile od do białej listy lub książkę adresową, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na sprawdzanie folderu wiadomości-śmieci lub przegapić wiadomości, które chcieli otrzymać.

Artykuł dzięki: